Знайдений повішеним в СІЗО організатор нападу на Тетяну Чорновол

Нардеп Віталій Купрій вважає, що Олега Нетребко вбили

Олега Нетребко, організатора побиття журналістки Тетяни Чорновол під час Євромайдану, повісили у камері СІЗО, заявив народний депутат Віталій Купрій на своїй сторінці в Facebook. Інформацію про смерть Нетребко підтвердили в МВС.

“Отримав інформацію, що організатора нападу на Тетяну Чорновол, кримінального авторитета Олега Нетребко (прізвисько Нетрик) повісили в камері СІЗО”, – повідомив Купрій.

За словами нардепа, ще під час Майдану він знав деталі цього нападу, оскільки один з учасників був його сусідом з міста Кам’янське.

“Вбивство Нетрика в камері очікуване, саме він міг розповісти про злочини правоохоронців під час Революції гідності. Деякі з них досі перебувають на посадах. Ключовий свідок у справі Майдану зачищений”, – зазначив Купрій.

Отримав сьогодні інформацію що організатора нападу на Тетяну Чорновол кримінального авторитета Олега Нетребка (прізвиськ…

Опубліковано Віталієм Купрієм 15 червня 2017 р.

Директор департаменту комунікації МВС України Артем Шевченко підтвердив, що Нетребкомповісився в ізоляторі тимчасового утримання в Києві. Повідомляється, що розслідуванням буде займатися прокуратура Києва.

http://vazhlyvo.info/znajdenyj-povishenym-v-sizo-organizator-napadu-na-tetyanu-chornovol/
Коментарі