Жителі окупованого Криму за два роки оформили 57 тисяч українських закордонних паспортів

В окупованому Росією Криму активно роблять українські біометричні паспорти. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook народний депутат, координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук.

«Понад 57 тис. осіб, офіційно зареєстрованих у Криму, отримали закордонні паспорти України. До цього числа входять біженці з Криму, які були змушені залишити окупований півострів. Але левова частка — це особи, які проживають в Криму», — написав він.

Зокрема, посилаючись на офіційні дані Державної міграційної служби, Тимчук уточнив, що в 2015-2016 рр. особам, зареєстрованим в Криму і Севастополі, було видано 26 140 біометричних, 18 622 небіометричні закордонні паспорти, а також 5 304 біометричних та 7 075 небіометричних документів для виїзду за кордон дітей до 16 років.

«Зокрема, майже 12 тис. закордонних паспортів жителям Криму і Севастополя видали органи ГМС Херсонської області. На другому місці Київ — 9,4 тис. Багато документів також видано в Запорізькій, Дніпропетровській та Харківській областях (люди сідають на поїзд в Новоолексіївці і їдуть в той регіон, де зуміли домовитися)», — додав нардеп.

Окрім цього, Тимчук розповів, що після оприлюднення інформації про майбутнє надання Україні безвізового режиму, в анексованому Криму з’явилася маса оголошень «Оформимо український закордонний паспорт. Без виїзду на материк».

http://vazhlyvo.info/zhyteli-okupovanogo-krymu-za-dva-roky-oformyly-57-tysyach-ukrayinskyh-zakordonnyh-pasportiv/
Коментарі