Земля входить в фазу глобального похолодання

Причина квітневих і травневих похолодань криється в зниженні активності сонця, яка призведе до глобального похолодання через 10-15 років. До таких висновків дійшли вчені з Університету Нортумбрії (Великобританія).

Вони склали свій прогноз на основі математичного моделювання процесів, що відбуваються на Сонці. Світило наближається до так званого мінімуму Маундера, який буває раз в 400 років. Аналогічне явище людство вже переживало в XVII столітті, і в наш час очікується в районі 2030 року.

Наразі спостерігається поточний 11-річний мінімум, через що активність нашого світила впала практично до нуля. Прямо зараз на Сонці зовсім зникли сонячні плями. У зв’язку з цим прогнозується не дуже спекотне літо із частими похолоданнями. Вірогідні грози з великим градом. Швидше за все, в цьому році будуть проблеми з урожаєм.

Період глобального потепління закінчується, і земля переходить в фазу глобального похолодання. Це не катастрофічне явище, а суто природне, яке пояснюється ритмами нашого світила. Таке неодноразово було раніше у вигляді малих льодовикових періодів, поганих врожаїв, але виживанню людства це не загрожує.

http://vazhlyvo.info/zemlya-vhodyt-v-fazu-globalnogo-poholodannya/
Коментарі