Збірна 2-го туру Чемпіонату України з футболу

Стало відомо хто увійшов до символічної збірної Української футбольної прем’єр-ліги

Максим Коваль – Динамо Київ

Максим провів вдалий матч, спокійно грав в небезпечних ситуаціях. Воротар Динамо Київ здійснив декілька вдалих “сейвів”, особливо запам’ятався його “сейв” на 74 хвилини після удару Ферейри впритул.

Ігор Кірюханцев – Маріуполь

Не дивлячись на те, що його команда загалом знаходилася в обороні, Ігор діяв як справжній крайній захисник. Захисник активно грав на фланзі та підключався до атак.

Євген Хачеріді – Динамо Київ

Центральний захисник Динамо Київ зіграв в своєму стилі, так як він вміє, був надійним та вигравав усі навіси та верхові передачі супротивника.

Сергій Яворський – Маріуполь

Якщо Хачеріді вигравав усі верхові єдиноборства то захисник Маріуполя успішно діяв “знизу”. До того ж, він успішно діяв в атаці та забив гол після подачі.

Павло Рєбьонок – Ворскла Полтава

Павло грав на позиції лівого півзахисника, але був включений до збірної як лівий захисник, адже він успішно діяв як в атаці так і в обороні.

Сергій Рудика – Маріуполь

Рудика був головним “хвилерізом” команди. Йому вдалося виграти єдиноборство в центральних півзахисників Луганчан. Також, він був активний в атакувальних діях, але це скоріше через дезорганізованість луганчан.

Дерліз Гонсалес – Динамо Київ

Парагваєць, показував гарні результати в атаці, ще за Сергія Реброва, проте був лінивим в обороні. Цей матч показав, що Дерліз може активно грати, як в атаці так і в обороні, а його удар в перекладину заслуговує на окрему оцінку.

Орест Кузик – Сталь

Орест забив переможний гол, а також був локомотивом контратак Сталі.

В’ячеслав Шарпар – Ворскла

Дві гольові передачі та декілька загострень, В’ячеслав чудово провів другу половину минулого сезону, а також вдало стартував в новому сезоні.

Дємерсі Мбокані – Динамо Київ

Мбокані показав, що він форвард високого класу, а забитий гол продемонстрував за що йому довіряє Хацкевич.

Юрій Коломієць – Ворскла

Після повернення Хльобаса з аренди, Юрій претендує на те щоб стати новим лідером та основним голеадором полтавчан.

За матеріалами Football.ua

http://vazhlyvo.info/zbirna-2-go-turu-chempionatu-ukrayiny-z-futbolu/
Коментарі