“Вирішення конфлікту на Донбасі залежить від однієї людини” – Кучма

Другий президент України Леонід Кучма вважає, що від кількості учасників переговорів нічого не зміниться, так як все залежить від президента РФ Путіна

Про це Леонід Данилович заявив від час Міжнародного форуму “Світанок Європи: історична закономірність цивілізаційного вибору”

“Багато лунає: “давайте змінимо формат, давайте ще когось додамо”… Що від того? Від кількості нічого не міняється. Я ще раз у цьому залі хочу сказати – залежить тільки від одної людини. Путіна. А хоче він щось змінити? Ви на сьогодні щось бачили? Ні”, – зазначив Кучма.

За словами екс-президента, торговельні санкції створюють для РФ певні проблеми, але, з іншого боку, вони змушують її шукати заміщення певних товарів і ресурсів.

“Ми про економіку взагалі забули, ми розвалюємося начисто! Ми станемо сировинним придатком.Якщо ми будемо бідними, як сьогодні, ми нікому не потрібні! На 90% все залежить від нас самих. Не треба ходити по всьому світу з простягнутою рукою. Сьогодні бюджет України на 70% запозичений”, – заявив Кучма.

“Кажу політичній еліті, щоб об’єдналася проти цієї ситуації. Подивімося на парламент, політиків – сварка за сваркою. Вони лише на цьому грають – на Донбасі. І де ж наша єдність? Якщо ж цього не буде, то нічого не буде “, – підкреслив екс-президент.

 

 

 

http://vazhlyvo.info/vyrishennya-konfliktu-na-donbasi-zalezhyt-vid-odniyeyi-lyudyny-kuchma/
Коментарі