Військові навчання”Захід-2017″: Росія перекидає ударні бронетанкові групи до кордону з Україною

З початку серпня почалося переміщення російської військової техніки по всій лінії європейського кордону РФ – від Балтійського моря в Санкт-Петербурзі до берегів Чорного моря.

Про це йдеться в дослідженні міжнародного розвідувального співтовариства InformNapalm.

Пересування техніки на відео і фото зафіксували в різних регіонах: Санкт-Петербург, Воронеж, Ростовська область, Краснодарський край, Самара, Волгоградська область, окупований Крим, Костромська область. Локації, де була помічена техніка, позначені на карті.

Карта пересування російських військ

Росія також готує нові гілки залізничних колій – 7 серпня ввели в дію дорогу на півдні РФ біля кордону з Україною. Відзначається, що в 2008 році за два місяці до початку вторгнення в Грузію Росія почала терміново прокладати нові шляхи до грузинського кордону.

Російсько-грузинську війну 2008 року також передували навчання збройних сил РФ “Кавказ-2008”.

7 серпня 2017 року російських ЗМІ з’явилися повідомлення про те, що залізниця на півдні РФ, яку проклали в безпосередній близькості до українського кордону, фактично введена в лад. При цьому в російському медіа-просторі звучать гучні заголовки з подвійним змістом: «Російські залізничні війська завдали по Україні фінансовий удар».

У дослідженні підкреслюють, що кожні військові маневри Росії – потенційна загроза для сусідніх держави. І “Захід-2017” можуть бути просто навчаннями, а можуть виявитися частиною плану російської агресії.

Планується, що в навчаннях Захід-2017 року з 14 по 20 вересня візьмуть участь до 12700 солдатів. Але офіційні представники НАТО вважають, що кількість учасників навчань може бути збільшено до ста тисяч.

Російська техніка рухається до кордону з Україною

Через навчань США направлять в Естонію роту повітряних десантників, а в Латвії заявили, що готові до можливих провокацій.

http://vazhlyvo.info/vijskovi-navchannya-zahid-2017-rosiya-perekydaye-udarni-bronetankovi-grupy-do-kordonu-z-ukrayinoyu/
Коментарі