Військові 54 бригади оголосили голодування

Бійці стверджують, що командування нібито написало від імені деяких з них фейковий рапорти про переведення в інші частини

Частина військовослужбовців 54-ї бригади ЗСУ, які знаходяться на полігоні в Башкирівці під Чугуєвом в Харківській області, оголосили голодування: бійці стверджують, що командування переводить їх в різні бригади на підставі підроблених рапортів, і “інші заходи протягом двох місяців не подіяли”. Про це вчора, 12 липня, повідомила військовослужбовець 54 ОМБр Яна Червона передає ВАЖЛИВО.info з посиланням на liga.net.

“12.07.2017 бійцям були вручені накази на переведення їх по 6 різним бригадам ВСУ … У наказі чітко вказано -” на підставі рапорту бійця “. Так ось, товариш комбриг загрався: рапортів не було”, – пише вона.

Фото документів, які, за твердженням бійців, є фейковий, опубліковані в Facebook-повідомленні Червоної.

За підозрою в підробці військові викликали в розташування частини Військову службу правопорядку, представників військової прокуратури та командувачів ОК Схід.

Командування Сухопутних військ ЗСУ оперативно відреагувало на скандал: для з’ясування причин і обставин на полігон відправлена комісія. “За результатами роботи комісії буде прийнято остаточне рішення про переміщення бійців”, – повідомила прес-служба Сухопутних військ.

Як уточнили в відомстві, питання знаходиться на особистому контролі командувача військами ОК Схід генерал-майора Олександра Красноокий.

http://vazhlyvo.info/vijskovi-54-brygady-ogolosyly-goloduvannya/
Коментарі