Відповідь КНДР не забарилася – розпочалися безпрецендентні навчання в Японському морі

Авіаносна група ВМС США на чолі з атомним авіаносцем «Карл Вінсон», і ВМС Південної Кореї в суботу розпочали спільні навчальним маневрів в акваторії Японського моря

Повідомляють південнокорейські ЗМІ.

«Маневри проходять в продовження морських навчань, які проходили за участю обох країн (Південної Кореї і США-ред) в минулий вівторок в Жовтому морі. Їх мета – стримувати провокації Північної Кореї і зміцнювати боєготовність альянсу Південної Кореї і США », – наводять ЗМІ заяву південнокорейських ВМС.

Очікується, що вчення сконцентруються на відпрацюванні завдань по виявленню, відстеження і перехоплення міжконтинентальних балістичних ракет, які можуть бути запущені з території КНДР.

Точний графік навчань для ЗМІ оприлюднено не було.

Авіаносна група ВМС США раніше провела навчання з кораблями Морських сил самооборони Японії.

Також увійшов в гавань японської військово-морської бази в Сасебо на острові Кюсю Десантний корабель-вертольотоносець ВМС Франції типу «Містраль».

Пізніше цей корабель візьме участь в спільних військово-морських навчаннях за участю Франції, Японії, США і Великобританії – перше в своєму роді.

Підготовка маневрів йде на тлі зростання напруженості навколо Корейського півострова.

Раніше в суботу КНДР провела чергове ракетне випробування. Американський телеканал CNN у свою чергу повідомляв з посиланням на офіційного представника США, що запущена ракета вибухнула в повітрі і не досягла Японського моря. За підрахунками телеканалу, це дев’ятий ракетний запуск КНДР за 100 днів президентства Дональда Трампа.

http://vazhlyvo.info/vidpovid-kndr-ne-zabarylasya-rozpochalysya-bezpretsendentni-navchannya-v-yaponskomu-mori/
Коментарі