В окупований Крим пішла трансляція українського телебачення

а тимчасово окуповану територію тепер транслюються UA: КРИМ (НСТУ), 5 канал, Прямий канал (Тоніс), ICTV і Чорноморська ТРК

З телевежі в Чонгарі на півдні Херсонської області почалася тестова трансляція українських телеканалів на тимчасово окупований Крим. Про це у себе в Facebook повідомив член Нацради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинский.

“На РТС Чонгар (Херсонська область) в тестовому режимі включено цифрове телебачення. На територію північного Криму в стандарті DVB-T2 транслюються: UA: КРИМ (НСТУ), 5 канал, Прямий канал (Тоніс), ICTV і Чорноморська ТРК”, – написав він.

За його словами, з 1 вересня мультиплекс почне працювати в звичайному режимі з потужністю 0,3 кВт, а з 1 листопада потужність піднімуть до 1 кВт. Йде підготовка до трансляції ще п’яти українських телеканалів на захоплену Росією територію.

“Прошу земляків, які проживають в Яни-Капу (екс-Красноперекопськ), Джанкої, Красноперекопському і Джанкойському районах, направляти свої цифрові антени на Чонгар, ловити сигнал і фіксувати українське мовлення на відео”, – додав Костинский.

РФ окупувала АР Крим в 2014 році. Верховна Рада оголосила 20 лютого 2014 го початком тимчасової окупації півострова Росією. Ключові міжнародні організації, в тому числі Генасамблея ООН, засудили дії Кремля. Проти РФ були введені персональні та секторальні санкції. За проведення Москвою так званих парламентських виборів за участю Криму в 2016 році Рада визнала Держдуми РФ нелегітимною.

http://vazhlyvo.info/v-okupovanyj-krym-pishla-translyatsiya-ukrayinskogo-telebachennya/
Коментарі