В липні Київ з офіційним візитом відвідає державний секретар США Рекс Тіллерсон, а також очільники НАТО і ООН

Найближчим часом Україну з візитами відвідає низка лідерів міжнародних організацій та урядовців США

Про це повідомив Президент Петро Порошенко в інтерв’ю українським телеканалам.

«Ми чекаємо вже в липні візит Державного секретаря США Рекса Тіллерсона у Київ, де також будуть продовжені наші напрацювання у Вашингтоні. Ми чекаємо візит Генерального секретаря ООН Антоніо Гуттереша, ми чекаємо візит Генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга, який також відбудеться в липні», – сказав Глава держави.

Також у липні в столиці нашої держави відбудеться Самміт «Україна-ЄС» за участі керівництва Євросоюзу, додав Петро Порошенко.

«В липні процедуру ратифікації (Угоди про асоціацію Україна-ЄС – ред.) буде вже завершено. Не залишилось вже жодних політичних рішень. І на Саміті «Україна-ЄС», який відбудеться в липні, ми будемо святкувати завершення ратифікації і з 1 вересня ця надзвичайно важлива стратегічна Угода з ЄС вступить в дію», – констатував він.

Крім того, досягнуто домовленості про візит в Україну у серпні Міністра енергетики США Ріка Перрі, а у найближчі місяці очікується візит Міністра оброни США Джеймса Меттіса.

Загалом, констатував Президент, Україна останнім часом має дуже високу дипломатичну активність. Лише цього тижня він відвідав США та Брюссель, а вже у понеділок відвідає Францію, де відбудуться дуже важливі переговори з Президентом Еммануелем Макроном.

«Ця активність є надзвичайно велика і це дозволяє нам і тримати солідарність, і забезпечувати економічну співпрацю, підтримку реформ і покращення інвестиційного клімату», – констатував Петро Порошенко.

Він також підкреслив, що під час візиту до Брюсселя,  керівництво Євросоюзу продемонструвало, що не просто вивчає українську мову, а дуже добре нею володіє. «Це, можливо, вперше, коли Україна почала відігравати дуже важливу роль у порядку денному ЄС. Це яскраве підтвердження, що багато років після того, як країна була об’єктом зовнішньої політики, Україна дійсно впливає на ключові зовнішньополітичні рішення світу», – резюмував Глава держави.

http://vazhlyvo.info/v-lypni-kyyiv-z-ofitsijnym-vizytom-vidvidaye-derzhavnyj-sekretar-ssha-reks-tillerson-a-takozh-ochilnyky-nato-i-oon/
Коментарі