В Італії провели облаву на мафіозі, більше 100 затриманих

На півдні Італії, в провінції Реджо-Калабрія, більше тисячі поліцейських взяли участь у масштабній облаві на членів мафіозного угрупування «Ндрангета».

Про це повідомляє AFP.

«Італія у вівторок почала боротьбу з організованою злочинністю на півдні країни, залучаючи більше тисячі поліцейських на полювання за членами мафії «Ндрангета», – йдеться в повідомленні.

Зокрема, в операції задіяли вертольоти та собак, які спеціалізуються на виявленні бункерів та укриттів.

За результатами облави, в руки спецслужб потрапили 116 учасників мафіозного клану, які звинувачуються в контрабанді, вимаганні, незаконному зберіганні зброї і шахрайстві.

Як повідомляє La Repubblica, під слідство потрапили мер Аветрану Антоніо Міна і градоначальник Ерчі Джузеппе Маргеріта – їх підозрюють у змові з мафією.

Нагадаємо, 2 червня італійські поліцейські затримали одного з босів мафіозного клану «Ндрангета» Джузеппе Джорджі, який знаходився в розшуку 23 роки. У 1994 році злочинець був засуджений до майже 30 років в’язниці за незаконний оборот наркотиків, але зумів втекти. До моменту затримання Джорджі входив до п’ятірки найбільш розшукуваних італійських мафіозі.

http://vazhlyvo.info/v-italiyi-provely-oblavu-na-mafiozi-bilshe-100-zatrymanyh/
Коментарі