В Іспанії відпустили колишнього міністра фінансів часів Януковича, через підроблений лист ГПУ

Генеральна прокуратура України відкрила кримінальне провадження за фактом підробки підпису заступника генерального прокурора України Юрія Столярчука, на підставі якого Іспанія відпустила з-під варти колишнього міністра фінансів часів президента Віктора Януковича

Про це в ефірі телеканалу 112.Україна повідомив заступник генпрокурора Євген Єнін.

“У відповідь на звернення іспанської сторони щодо процесуального статусу Колобова на адресу іспанських органів влади було направлено фальшивого листа про те, що нібито на той момент Колобов не розглядався українським слідством у статусі підозрюваного. Потім нами було з’ясовано, що вказаний лист не належав заступнику генерального прокурора пана Столярчуку. І в зв’язку з цим нами було порушено відповідне кримінальне провадження та направлено відповідне міжнародно-правове доручення, і зараз ми на стадії очікування відповіді з іспанської сторони за цим фактом”, – цитує слова Єніна Інтерфакс-Україна.

Він зазначив, що саме цей документ став підставою для звільнення Колобова з-під варти, так як на той момент Колобову вже було оголошено підозру, а в псевдодокументе було зазначено, що в органів слідства немає питань до Колобову”.

Єнін повідомив, що видача Колобова Україні і кримінальне провадження за фактом підробки підпису Столярчука є паралельним напрямком слідства.

“Як відомо, нещодавно Генпрокуратура отримувала дозвіл на застосування до Колобова спеціальної процедури заочного засудження і найближчим часом воно піде в суд, незалежно від того, знаходиться він в Україні чи ні”, – сказав заступник генпрокурора.

http://vazhlyvo.info/v-ispaniyi-vidpustyly-kolyshnogo-ministra-finansiv-chasiv-yanukovycha-cherez-pidroblenyj-lyst-gpu/
Коментарі