В бердянському санаторії отруїлись 250 дітей бійців АТО, батьків на територію не пускають

У дитячому оздоровчому санаторії Бердянська «Лазурний», на території якого створили імпровізований табір, отруїлося 250 дітей військовослужбовців із зони АТО.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє користувач Наталі Міщенко.

«Хвилин 10 тому подзвонив боєць, який служить з хлопцями з нашого міста і попросив допомоги волонтерів. З Дніпра повезли 250 дітей АТОшніков в оздоровчий табір в Бердянськ. Майже всі діти захворіли якоюсь незрозумілою інфекцією. Лежать з розладом травлення, блювотою. Адміністрація табору дітей батькам не віддає і замовчує ситуацію, щоб приховати все це. Лікування – таблетки від розладу і все. Батьки в шоці! На даний момент батьки збираються їхати туди за дітьми, щоб забрати їх », – пише вона, докладаючи скріншоти листування з батьками.

Зокрема, згідно з повідомленнями батьків, з усіх дітей здоровими залишилося тільки троє, які «сплять в холі».

Як розповіла Ірина Голуб, чия дитина також знаходиться в злощасному таборі, в «Блакитному» переповнений лазарет.

«Моя дитина подзвонила мені і поскаржилася на блювоту. Табір весь на карантині. Я буду їхати забирати його, так як у неї проблеми з підшлунковою », – говорить вона.

Мама дитини також розповіла, що в табір мало кого пускають і складно потрапити навіть на його територію. «Одній бабусі вчора вдалося прорватися зі скандалом», – говорить вона.

Гроші на путівки для дітей АТОшніков виділила держава.

http://vazhlyvo.info/v-berdyanskomu-sanatoriyi-otruyilys-250-ditej-bijtsiv-ato-batkiv-na-terytoriyu-ne-puskayut/
Коментарі