Україна може не видавати Саакашвілі, – МінЮст

Україна може не екстрадувати до Грузії екс-губернатора Одещини Міхеіла Саакашвілі, доки грузинський суд його не засудить

Україна може не екстрадувати до Грузії екс-губернатора Одещини Міхеіла Саакашвілі, доки грузинський суд його не засудить.

“Ще нічого в Україні не сталося, крім переходу Саакашвілі через кордон. Ті документи, які прийшли до нас і в Генеральну прокуратуру України щодо пана Саакашвілі, свідчать, що в Грузії розглядається кримінальна справа стосовно нього”, – сказав він.

“Це ще не черговий етап у проведенні екстрадиції, і в цьому етапі Міністерство юстиції не бере участі. Це якби Саакашвілі вже був засуджений в Грузії за тими статтями, які назвав на своїй прес-конференції мій колега пан Пєтухов, тоді б це була часткова прерогатива Мін’юсту”, – додав Чернишов.

На запитання ведучої про те, чи може Україна не видавати Саакашвілі Грузії, поки там немає рішення суду, заступник міністра відповів ствердно.

Чернишов пояснив: “Станом на зараз органи прокуратури України готують висновки щодо отриманих документів. Після цього Мін’юст продовжить розгляд запиту щодо екстрадиційної перевірки Міхеіла Саакашвілі згідно норм українського та міжнародного законодавства”.

Про це він повідомив в ефірі телеканалу “112”.

http://vazhlyvo.info/ukrayina-mozhe-ne-vydavaty-saakashvili-minyust/
Коментарі