У Києві вдвічі зросли тарифи на комунальні послуги

Київська міська державна адміністрація збільшила тариф на послуги з утримування багатоквартирних будинків і прибудинкових територій з 3 до 6,43 гривні за 1 квадратний метр.

Про це сказано в розпорядженні Київміськадміністрації.

Зазначається, що розпорядження прийняте у зв’язку зі зверненням виконавців послуг з утримування будинків і прибудинкових територій, що надали відповідні розрахункові матеріали щодо нових тарифів.

Нові тарифи на утримання будинків і прибудинкових територій передбачені для 8 тисяч 327 будинків столиці(житловий фонд Києва в цілому нараховує близько 11 тис. багатоквартирних житлових будинків).

При цьому столична влада представила можливість населенню платити за послугу за стимулюючими тарифами – 10 відсотків знижки (така ж діє і сьогодні), якщо оплата здійснюється до 20 числа місяця, наступного за розрахунковим.

У документі не вказана дата введення нових тарифів, проте наголошується, що розпорядження набирає чинності з дня його опублікування.

Нові тарифи, за словами столичної влади, “дозволять подолати збитковість надання послуг з утримання будинків і прибудинкових територій, поліпшити якість обслуговування населення та призведе до економії бюджетних коштів”.

Нагадаємо, що з 1 червня в частині Києва подорожчало опалення і гаряча вода, а з 12 травня тарифи на холодну воду зросли для 24 водоканалів України.

http://vazhlyvo.info/u-kyyevi-vdvichi-zrosly-taryfy-na-komunalni-poslugy/
Коментарі