Трамп номінував посла в Російську Федерацію

Президент США висунув свою кандидатуру на посаду посла США в Російській Федерації

Президент США Дональд Трамп номінував на посаду посла США в Російській Федерації Джона Хантсмена. Хантсмен належить до Республіканської партії, його вік 57 років. Раніше Хантсмен мав дипломатичний досвід працюючи в Сінгапурі, за президентства Джона Буша-молодшого та Китаї, за президентства Барака Обами. Також Джон Хантсмен обіймав посаду губернатора штату Юта.

Сам дипломат – син промисловця-мільярдера, чия компанія Huntsman International досі має бізнес у Росії, повідомляє видання Salt Lake Tribune.

Екс-губернатор – мормон, батько сімох дітей. У 2012 році намагався балотуватися від Республіканської партії на виборах президента США, повідомляє DW.

Хантсмен критикував запропоновану Обамою політику “перезавантаження” відносин між США і Росією. Утім, американський чиновник виступав за взаємодію між Вашингтоном і Москвою у сфері контролю над озброєннями, але наполягав, що відносини двох держав слід розглядати більш об’єктивно. На посаду Хантсмен може бути призначений на тлі “російських скандалів” довкола Трампа, зокрема, закидів щодо контактів його команди з росіянами перед президентськими виборами і щодо ймовірних спроб Москви вплинути на виборчий процес у США.

Читайте також: Американське видання вважає що Шабунін заробляє гроші на відкатах

 

http://vazhlyvo.info/tramp-nominuvav-posla-v-rosijsku-federatsiyu/
Коментарі