Тоні Блер повертається в політику

Тоні Блер вирішив повернутися в політику через Brexit

Колишній прем’єр-міністр Великобританії Тоні Блер оголосив про своє повернення в політику, заявив політик в інтерв’ю The Daily Mirror.

“Після Brexit у мене з’явився прямий мотив більше брати участь у політиці”, — сказав Блер.

Колишній прем’єр-міністр виступає проти виходу Великобританії з ЄС.

В якій якості Блер збирається продовжити кар’єру, невідомо. Він зазначив, що не має наміру брати участь у виборах в парламент, які відбудуться влітку 2017 року.

“Я не хочу опинитися в ситуації, коли ми проходимо цей історичний момент, а я ніяк не висловлююся — це буде означати, що я не боюся за нашу країну. Це не так”, — заявив політик.

Також Блер додав, ще не збирається залишати свою нинішню постійну зайнятість у благодійному фонді.

Тоні Блер — колишній лідер Лейбористської партії Великобританії. У 1997 році він став наймолодшим прем’єр-міністром за всю історію країни і він очолював уряд до 2007 року. Після відставки Блер брав участь у врегулюванні арабо-ізраїльського конфлікту і займався справами свого благодійного фонду.

У середині квітня 2017 року прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей оголосила про проведення 8 червня дострокових виборів у парламент. Британські консерватори розраховують за підсумками виборів посилити свої позиції в парламенті, що допоможе їм провести процедуру Brexit.

Також раніше повідомлялося, що Тоні Блер закликав людей піднятися проти Brexit.

Нагадаємо, 29 квітня на саміті Євросоюз визначив і оприлюднив генеральну лінію на переговори з Великобританією про Brexit.

У документі ЄС підтвердив намір в майбутньому бути з Британією близькими партнерами. Також у Євросоюзі висловили готовність розробити угоду про вільну торгівлю з Великобританією. Крім того, документом встановлено, що окремі держави співтовариства не можуть вести переговори з Британією.

http://vazhlyvo.info/toni-bler-povertayetsya-v-polityku/
Коментарі