Теракт У Києві: загинув командир спецназу розвідки (ВІДЕО)

Внаслідок підриву загинув 39-річний військовослужбовець, керівник спецназу Головного управління розвідки Міністерства оборони Максим Шаповал.

Про це передає 24 канал.

Теракт стався на перехресті вулиць Солом’янської та Механізаторів о 8:16. Водій, яким виявився чинний військовий Максим Шаповал, внаслідок вибуху авто загинув на місці. У Міноборони офіційно підтвердили цю інформацію. Крім, того, постраждали двоє людей, які проходили неподалік.

Частини автомобіля розлетілися по периметру на 100 метрів і зачепили інші авто. Вибух зафіксувала камера відеоспостереження. Інцидент розслідують як теракт.

Журналіст Юрій Бутусов каже, що почерк убивць Максима Шаповала в Києві – такий же як під час вибуху журналіста Павла Шеремета в Києві і під час вибуху заступника начальника управління контррозвідки СБУ Донецької області Олександра Хараберюша в Маріуполі. Бутусов не має сумнівів, що російські спецслужби розгорнули широкомасштабну терористичну війну проти державних діячів і співробітників українських спецслужб, які беруть найактивнішу участь в боротьбі з окупантами.

Довідка: Співробітник Головного управління розвідки Міністерства оборони України полковник Максим Шаповал – 1978 року народження. Він керував підрозділом, який брав активну участь у захисті України від російської агресії, в бойових діях на Донбасі, в тому числі на тимчасово окупованій території. На місці вибуху правоохоронці знайшли службове посвідчення ГУ розвідки Міноборони.

http://vazhlyvo.info/terakt-u-kyyevi-zagynuv-komandyr-spetsnazu-rozvidky-video/
Коментарі