Суд надав СБУ доступ до мобільних розмов лідера терористів “ДНР”

Шевченківський районний суд Києва надав слідчим Служби безпеки України доступ до інформації про розмови ватажка терористичної організації “ДНР” Олександра Захарченко по мобільному телефону за останні три роки.

Про це передає Liga.net з посиланням на ухвалу суду від 21 квітня 2017 року.

У тексті документу наголошується, що оператор мобільного зв’язку МТС Україна, абонентом якого є Захарченко, володіє певною інформацією про ватажка терористів, яка має “істотне значення для встановлення істини в справі” і може бути використана “для встановлення інших співучасників злочину, підтвердження їх спільного умислу і причетності до діяльності терористичної організації “ДНР “. Оскільки отримати ці відомості “іншим способом неможливо”, слідчий СБУ просить суд дозволити тимчасовий доступ до інформації, що знаходиться в розпорядженні мобільного оператора, йдеться в документі.

Слідчий також зазначив, що “існує загроза зміни або знищення документів, до яких надається доступ”, в зв’язку з чим попросив розглянути клопотання без виклику особи, яка володіє документами. Суд задовольнив це прохання слідчого.

У підсумку слідчий суддя надав СБУ тимчасовий доступ до речей і документів МТС Україна, що містить інформацію про дату, час і тривалості вхідних і вихідних телефонних дзвінків Захарченка, а також адресу його місця перебування в момент кожного дзвінка, вхідних і вихідних SMS-повідомлень, інформацію про GPRS -трафік і інші відомості з 1 березня 2014 по 30 березня 2017 років.

http://vazhlyvo.info/sud-nadav-sbu-dostup-do-mobilnyh-rozmov-lidera-terorystiv-dnr/
Коментарі