Стало відомо, хто буде виконувати обов’язки голови “Укрзалізниці” (БІОГРАФІЯ)

Кабінет міністрів України має намір призначити тимчасовим виконувачем обов’язків голови ПАТ “Укрзалізниця” першого заступника міністра інфраструктури Євгена Кравцова.

Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні уряду.

Довідка: Євген Кравцов має дві вищі освіти: закінчив з відзнакою КНУ ім. Шевченко і “Європейський університет” за спеціальностями “Право” та “Менеджмент ЗЕД”. У 2006-2007 роках працював консультантом International Chamber of Commerce (Національний комітет України). На початку 2015 року він призначений радником гендиректора “Укрзалізниці”, після чого отримав посаду начальника Департаменту реформування та корпоративного розвитку “Укрзалізниці”. Пізніше Кравцов став директором з реформування, майнової та правової політики УЗ, з жовтня 2015 року по травень 2016 року був членом правління та виконувачем обов’язків голови ПАТ “Українська залізниця”. А з травня 2016 року Кравцов є першим заступником міністра інфраструктури України.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України звільнив поляка Войцеха Балчуна з посади голови правління “Укрзалізниці”. Відповідне рішення члени уряду прийняли на сьогоднішньому засіданні.

http://vazhlyvo.info/stalo-vidomo-hto-bude-vykonuvaty-obov-yazky-golovy-ukrzaliznytsi-biografiya/
Коментарі