Соціологія: на найближчих виборах до парламенту проходять 8 партій

Блок Петра Порошенка і “Батьківщина” утримують лідерство в рейтингу політичних сил.


У разі проведення парламентських виборів найближчим часом 13,2% з тих, хто має намір взяти участь в голосуванні і визначився з вибором партії, готові віддати свої голоси за “Батьківщину”. За БПП Солідарність готові проголосувати 11,3%, Опозиційний блок – 10,4%, Радикальну партію – 8,9%, партію “За життя” – 8,2%. Громадянську позицію готові підтримати 7,6% опитаних, “Самопоміч” – 7,1%, “Свободу” – 6,4%. Партію УКРОП, Аграрну партію, Народний Контроль – по 2,3%, Рух нових сил – 2,2%. Рейтинг інших політичних сил менше 2%.

Якщо партія, яку підтримують зараз, не братиме участі у виборах, 5,5% серед тих, хто має намір голосувати, вибрали б “Батьківщину”, 3,8% – Самопоміч, Радикальну партію і Свободу по 3,7%, Громадянську позицію – 3,5%, партію “за життя” – 3,3%, Опозиційний блок і БПП Солідарність по 3,1%, Відродження – 2,1%. Чи не будуть голосувати в такому випадку 7,6% опитаних, 45% – не визначились.

28,6% з тих, хто має намір голосувати, ні за яких обставин не проголосували б за БПП Солідарність, 15,5% – Опозиційний блок, 7,3% – Радикальну партію, 6,5% – Батьківщину, 4% – Народний фронт , 3,8% – Свободу, 3,1% – Нова держава (П.Симоненко).

Також згідно з даними опитування, половина респондентів (52%) підтримують ідею розпуску парламенту і призначення нових виборів Верховної Ради і позачергових президентських виборів, майже 40% не підтримують цю ідею, кожен десятий не визначився з відповіддю

http://vazhlyvo.info/sotsiologiya-na-najblyzhchyh-vyborah-do-parlamentu-prohodyat-8-partij/
Коментарі