Сьогодні у Франції перший тур президентських виборів

Найбільше шансів вийти у другий тур мають Еммануель Макрон та Марін Ле Пен

У неділю, 23 квітня, у Франції проходить перший тур президентських виборів, для участі у якому зареєструвалися 11 кандидатів, повідомляє Укрінформ.

Зазначається, що найбільше шансів вийти у другий тур, що пройде 7 травня, мають лідер політичного руху En Marche! (Уперед!) незалежний кандидат Еммануель Макрон та лідер націоналістичної партії Національний фронт Марін Ле Пен, яка є противником євроінтеграції і прихильницею політики російського лідера Володимира Путіна.

До четвірки найбльш популярних політиків також входять представник правоцентристської партії Республіканці Франсуа Фійон та лідер крайній лівих Жан-Люк Мелашон.

За 48 годин до завершення першого туру в неділю, у Франції заборонена передвиборча агітація, зокрема, й публікації на виборчу тематику у французьких ЗМІ.

У зв’язку з терористичною загрозою кандидати також скасували свої публічні заходи, які планувалися раніше напередодні виборів.

Раніше повідомлялося, що за результатами останнього опитування Ipsos, незалежний кандидат в президенти Франції Еммануель Макрон є найбільш вірогідним переможцем виборів.

Президентські перегони у Франції вже відзначилася скандалом.Одного з кандидатів Франсуа Фійона звинуватили в розтраті державних коштів. Сам республіканець заявив, що не збирається залишати президентські перегони.

За підсумками теледебатів, що відбулися 5 квітня, Ле Пен віддали перевагу 11% телеглядачів, помістивши її на четверте місце.

http://vazhlyvo.info/sogodni-u-frantsiyi-pershyj-tur-prezydentskyh-vyboriv/
Коментарі