Слідом за лібералами, німецькі ліві заговорили про “замороження” питання Криму

Заради миру і безпеки Європі слід повернутися до методів “політики розрядки” по відношенню до країни-агресора РФ, вважають німецькі ліберали і ліві

Висловлювання лідера Вільної демократичної партії Німеччини Крістіана Лінднера про те, що Європі нібито потрібно зближення з путінською Росією, підтримала кандидат у канцлери ФРН від Лівої партії Сара Вагенкнехт. В інтерв’ю виданням Funke Mediengruppe вона заявила, що для світу і безпеки на континенті необхідно “повернутися до традицій політики розрядки напруженості” в зв’язках з державою-окупантом, пише агентство Deutsche Welle.

Сьогодні, 8 серпня, лідер німецьких лібералів Лінднер знову виступив з поясненням своєї позиції з питання тимчасово окупованого росіянами Криму. В інтерв’ю газеті Bild він зазначив, що не виступає за “м’який курс” щодо Москви, але вважає, що Росії “треба послати сигнал, що їй є місце у спільному європейському домі, якщо вона знову буде дотримуватися правил внутрішнього розпорядку”.

“Поки це не так, будь-яке співробітництво бути не може”, – уточнив він, погодившись, що анексія Криму суперечить нормам міжнародного права.

“Але так як в довгостроковій перспективі рішення не буде знайдено, цей конфлікт слід заморозити. Так можна буде перевірити на менш критичних ділянках, чи має намір Росія міняти свою імперську і агресивну політику”, – додав Лінднер.

5 серпня Лінднер заявив, що конфлікт навколо Криму слід “відмежувати” від інших тим, щоб “досягти прогресу на інших напрямках”. Він також заявив, що необхідно виробити такі пропозиції, які б дозволили Володимиру Путіну змінити свою політику “без втрати обличчя”. Після обрушилася критики лідер лібералів пом’якшив риторику.

http://vazhlyvo.info/slidom-za-liberalamy-nimetski-livi-zagovoryly-pro-zamorozhennya-pytannya-krymu/
Коментарі