Siemens призупинить співпрацю з російськими компаніями

Компанія Siemens на час призупинить поставки енергоустаткування російським компаніям і розірве ліцензійну угоду з компанією “Інтеравтоматика”, заявили в концерні

Про це з посиланням на РІА Новини повідомляє ВАЖЛИВО.info
Компанія планує “розробити нові заходи контролю”. Також Siemens розірве ліцензійну угоду з російськими компаніями щодо поставок обладнання для електростанцій і відмовиться від міноритарної частки в “Інтеравтоматика”.

Концерн стверджує, що в окупований Крим були незаконно поставлені чотири турбіни Siemens. Він запропонував викупити їх і анулювати контракт на поставку.
“Siemens повністю припинить участь в російській компанії” Интеравтоматика “, яка пропонує продукти і послуги в області систем управління електростанціями”, – йдеться в заяві Siemens.
На початку липня агентство Reuters повідомило, що для ТЕС в окупований Крим російськими компаніями поставлені турбіни Siemens, а серед підрядчиків, що займаються їх установкою, є російська компанія “Інтеравтоматика”, в якій Siemens володіє 45,7%.

У липні Siemens подав позов в арбітраж Москви. Концерн заявляв, що проти його волі принаймні дві з чотирьох турбін, поставлених “Технопромекспорт” (ТПЕ, входить в “Ростех”) для електростанцій в Тамані Краснодарській області, переміщені в Крим.

Турбіни для Тамані виготовлялися на спільному підприємстві Siemens і російських “Силових машин” (контролює 35%) – ТОВ “Сіменс технології газових турбін” в Ленінградській області.

Раніше повідомлялось, що попри санкції Toyota продає авто в анексований Крим

http://vazhlyvo.info/siemens-pryzupynyt-spivpratsyu-z-rosijskymy-kompaniyamy/
Коментарі