Сепаратисти готують марш 9 травня в Києві

Сепаратисти готують провокативний марш в центрі столиці на 9 травня. Акцію планують охороняти 500 “тітушок”

Цьогоріч акцію так званого “Безсмертного полку”, яка 9 травня щорічно проходить в Росії, у Києві перейменували на марш “Ніхто не забутий, ніщо не забуте”. Хоча суть і мета ходи залишається та сама.

Організатором ходи є Київська міська організація ветеранів і так званий Інститут правової політики і соціального захисту, засновником і головою наглядової ради якого є одіозна екс-регіоналка Ірина Бережна. Ще однією засновницею є її родичка Бережна Олена Петрівна, яка була помічницею нардепів під Партії Регіонів Володимира Олійника  та Дмитра Святаша.

Що цікаво, Ірина Бережна та її Інститут правової політики та соцзахисту були посередниками від “ЛНР” за позовом проти України про скасування рішення КМУ “Про заморожування пенсій”.

Ще одна сепаратистська організація, яка організовує марш, розмістила рекламу в київському метрополітені, і яка здобула неоднозначну реакцію киян. Це так званий Всеукраїнський громадський фонд “Завтра”, в статутних принципах якого йде мова про “розкол держави”, “навязанный внешнеполитический курс”, необхідність “последовательной многовекторной внешней политики” і тому подібні речі в руслі риторики Кремля.

Напередодні лідер батальйону “ОУН” Микола Коханівський заявив, що націоналісти вживатимуть заходів, щоб завадити російським провокаторам провести акцію “червоної гідри” в Києві.  Він наголосив, що люди з георгіївськими стрічками або російськими прапорами в Києві “просто отримають в табло”. Коханівський відмічає, що минулого року ця акція запам’яталася іконою Сталіна і радянськими прапорами.

“Ікона” Сталіна на акції “Безсмертний полк”. Київ. 2016 рік.

Націоналісти вже подали в Київраду заявку на проведення акції “Смертний полк”.

Читайте також: Ветеран АТО побив одіозного генерала за георгіївські стрічки (відео)

Нагадаємо, акція “Безсмертний полк” проходить усією Росією, а також широко пропагується серед сепаратистів “ДНР/ЛНР”. У ній особисто приймає участь В.Путін. Минулого року одним із організаторів акції «Безсмертний полк» у Києві був активіст Антимайдану Іван Проценко, який переховувався у Москві і вирішив повернутися задля організації акції у Києві.

http://vazhlyvo.info/separatysty-gotuyut-marsh-9-travnya-v-kyyevi/
Коментарі