САП відкрила справу щодо незаконного збагачення Ляшка

Спеціалізована антикорупційна прокуратура передала до НАБУ провадження за підозрою у незаконному збагаченні народного депутата від Радикальної партії Олега Ляшка

Про це заявив директор НАБУ Артем Ситник на брифінгу, відповідаючи на запитання щодо будинку лідера Радикальної партії, повідомляє Українська правда.

“З Антикорупційної прокуратури дійсно надійшла справа щодо незаконного збагачення. Але вона тільки надійшла, я не готовий сказати, що там відбувається по тій справі”, – зазначив Ситник.

У свою чергу Ляшко заявив, що порушення проти нього кримінального провадження є “чистим політичним замовлення влади”. За його словами, про відкриття провадження він знав ще у минулий четвер (20 квітня) – йому це повідомив голова НАБУ Артем Ситник.

“Ми домовилися, що у вівторок, 25 квітня, на 11 годину я прийду в НАБУ і дам вичерпні свідчення у цій висмоктаній справі. Сам Ситник попросив мене не повідомляти про це ЗМІ, щоб розібратися без політичного тиску. У п’ятницю, 21 квітня, я також подзвонив керівнику САП Назару Холодницькому і висловив йому своє обурення замовними діями проти мене. Холодницький повідомив мене, що справа порушена за публікаціями в інтернеті щодо придбання мною будинку, що це чиста формальність і що після надання мною пояснень справа буде закрита”, – написав Ляшко у Facebook.

Але, за його словами, САП і НАБУ треба не його пояснення по суті і з’ясування істини в справі, а гарячі новини.

“Замість реальної боротьби з корупцією ці органи перетворюються на знаряддя політичної боротьби і піару за рахунок платників податків. Я буду боротися, а вигадані проти мене обвинувачення розсипляться! Але справжня мета замовників цих справ – не боротьба з корупцією, а політична дискредитація мене особисто і моєї команди”, – вважає Ляшко.

Порушення САП проти мене кримінального провадження – це чисте політичне замовлення влади. На керівника САП Назара Холодн…

Опубліковано Олегом Ляшком 24 квітня 2017 р.

http://vazhlyvo.info/sap-vidkryla-spravu-shhodo-nezakonnogo-zbagachennya-lyashka/
Коментарі