Розенблату одягнули електронний браслет, залог ще не вніс

Депутат обіцяє внести 7 млн ​​грн застави і розраховує, що у його сім’ї знайдеться така сума


Електронний браслет на народного депутата Борислава Розенблата наділи на наступний день після рішення суду про обрання йому запобіжного заходу, однак заставу парламентарій поки не вносив.

Про це повідомляє LIGA.net 

“Засіб електронного стеження наділи на наступний день після рішення суду. Облік і контроль здійснює Національна поліція”, – повідомили в САП.

У відомстві уточнили, що в даний час у них немає інформації про внесення Розенблата встановленого судом застави в розмірі 7 млн ​​грн.

Сам депутат в коментарі Українській правді підтвердив, що з середи, 19 липня, носить електронний браслет. Також він заявив, що має намір внести заставу, і нагадав, що на це у нього є п’ять днів з моменту винесення рішення.

Читайте також: Розенблат і Поляков як і раніше можуть впливати на слідство – САП

На уточнююче питання, чи буде він вносити заставу власними силами або ж розраховує на чиюсь допомогу, Розенблат відповів: “Я думаю, що у моєї сім’ї є можливість внести таку суму”.

18 липня 2017 року Солом’янський суд Києва зобов’язав Розенблата, що фігурує в так званому янтарний справі, внести заставу в розмірі 7 млн ​​грн, носити електронний браслет, не виїжджати за межі Києва і Житомира, здати паспорти і утриматися від спілкування зі свідками та іншими підозрюваними у його справі.

http://vazhlyvo.info/rozenblatu-odyagnuly-elektronnyj-braslet-zalog-shhe-ne-vnis/
Коментарі