Росіяни вважають Сталіна та Путіна найвидатнішими в історії [опитування]

Дані соціологічних опитувань вражають цивілізований світ

Російський недержавний соціологічний інститут “Левада-центр” провів опитування серед росіян, на тему найвидатніших особистостей за їхньою версією.

За думкою росіян 38 відсотків росіян вважають Йосипа Сталіна найвидатнішою особистістю усіх часів та народів. Друге місце поділили між собою Володимир Путін та Олександр Пушкін, яких підтримали по 34 відсотки опитаних. П’ятірку найвидатніших особистостей за версією росіян замикають Володимир Ленін (32 відсотки) та Петро І (29 відсотків).

В першу десятку цього року увійшли: Юрій Гагарін, Лев Толстой, Георгій Жуков, Катерина ІІ та Михайло Лермонтов. У другій десятці рейтингу – Михайло Ломоносов, Олександр Суворов, Дмитро Менделєєв, Наполеон І, Леонід Брежнєв, Альберт Ейнштейн, Сергій Єсенін, Михайло Кутузов, Ісаак Ньютон та Михайло Горбачов.

Сума відсотків усіх відповідей перевищує 100, оскільки респонденти називали імена і могли вказувати кілька варіантів відповіді. В результаті дослідження було опитано 1600 жителів Російської Федерації, старших за 18 років.

Відповідно до результатів дослідження стає зрозуміло що росіяни вважають найвидатнішими особистостями тиранів, причетних до загибелі мільйонів осіб.

Нагадаємо: Від початку року близько півтори тисячі росіян не змогли в’їхати в Україну

http://vazhlyvo.info/rosiyany-vvazhayut-stalina-ta-putina-najvydatnishymy-v-istoriyi-opytuvannya/
Коментарі