При Державній службі геології та надр хочуть створити фейкову Громадську Раду

Нове керівництво Держанвої служби геології та надр України заважає формуванню Громадської Ради.

Відповідний текст громадська організація розмістила в себе на фейсбук сторінці

“Так, 26.07.2017 відбулося фінальне засідання ініціативної групи з підготовки Установчих зборів з формування громадської ради при Державній службі геології та надр України. На цьому засідання відбувалося остаточне обговорення та голосування по питанню допущення інститутів громадянського суспільства до участі в установчих зборах. За результатами голосування, до участі в Установчих зборах було допущено 9 громадських організацій з 46. Юристи Державної служби геології та надр України Томіленко А.В. (Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Держгеонадр), Андріїв Ю.В. (Головний спеціаліст відділу правового забезпечення та договірної роботи Юридичного департаменту Держгеонадр) грубо викривлювали закон, особисто голосували та змушували інших представників Ініціативної групи голосувати проти допущення ряду організацій до Установчих зборів” – зазначено в повідомленні громадської організації.

Громадськість зазначає, що причиною відмови ряду організацій, в тому числі ГО «Всеукраїнське об’єднання «Антикорупційний блокпост», представник Держгеонадра, Томіленко А.В. назвав невідповідність інституту громадянського суспільства або делегованого ним представника вимогам, встановленим пунктом 6 цього Типового положення, а саме тому, що до складу громадської ради при органу виконавчої влади можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які провадять свою діяльність у сфері, що пов’язана з діяльністю відповідного органу, та в статуті (положенні) яких визначені відповідні цілі та завдання.

“Проте, за дивним збігом обставин, на думку чиновників, такі інститути громадянського суспільства як “Всеукраїнське жіноче об’єднання “Солідарність” або ж ГО “Інститут стратегій України” мають безпосереднє відношення до геології. Нам цікаво яке? Або ж можливо хтось чув про їх вклад в розвиток геологічної галузі?” – говориться в зверненні

ЗВЕРНЕННЯНавколо Державної служби геології та надр України останнім часом не вщухають скандали. Спочатку скандали розг…

Опубліковано Антикорупційний блокпост 26 липня 2017 р.

Таким чином із 46 інститутів громадянського суспільства, до установчих зборів при Держгеонадра було допущено 9 організацій, частина яких взагалі не мають відношення до геології.

По даному факту ГО “Антикорупційний Блокпост” звернувся зі скаргою до Кабінету Міністрів України на діяльність чиновників Держгеонадр

 

http://vazhlyvo.info/pry-derzhavnij-sluzhbi-geologiyi-ta-nadr-hochut-stvoryty-fejkovu-gromadsku-radu/
Коментарі