Проросійському голові ПАРЄ висловили недовіру власні соратники

У Парламентській асамблеї Ради Європи представники Європейської народної партії провели таємне голосування (за допомогою бюлетенів) про недовіру своєму ставленику – президенту ПАРЄ Педро Аграмунту.

Про це повідомляє “Українська правда”.

Результати голосування оголосили в Страсбурзі на закритому засіданні ЄНП. Президент групи Аксель Фішер повідомив, що 38 депутатів підтримали висловлення недовіри президенту ПАРЄ, 26 депутатів висловилися проти, ще два бюлетені виявилися зіпсованими.

Сам Аграмунт був відсутній на засіданні власної політичної групи. До цього він також уникнув спілкування пресою. Найближчим часом має розпочатися пленарне засідання асамблеї.

Нагадаємо, раніше президент Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунт був відсторонений від виконання обов’язків ведення сесії після скандалу через його візиту до Сирії разом з депутатами російської Держдуми. При цьому Аграмунт повідомив, що не має наміру йти у відставку.

Президент Асамблеї обирається терміном на один рік з можливим переобранням ще на один термін, що і сталося у випадку з Аграмунтом. Вибори пройдуть на початку наступного року, на посаду виконуючого обов’язки президента Асамблеї можуть претендувати віце-президенти ПАРЄ від ЄНП, серед яких є і представник України.

http://vazhlyvo.info/prorosijskomu-choli-parye-vyslovyly-nedoviru-vlasni-soratnyky/
Коментарі