Прокуратура завершила розслідування вбивства Бузини

Прокуратурою міста Києва завершено досудове розслідування у резонансному кримінальному провадженні за фактом вбивства українофоба Олеся Бузини, що сталося 16 квітня 2015 року у Києві.

Про це передає прес-служба прокуратури міста Києва.

“За результатами розслідування 27.06.2017 підозрюваним Андрію Медведьку та Денису Поліщуку, а також їхнім адвокатам, вручені повідомлення про завершення досудового розслідування у кримінальному провадженні та надано доступ для ознайомлення з матеріалами досудового розслідування”, – йдеться в повідомлення.

Повідомляється, що у кримінальному провадженні проведено всі необхідні слідчі та процесуальні дії. До матеріалів досудового розслідування серед іншого долучені висновки судової експертизи генетичної ідентифікації та відповіді на запити про надання міжнародної правової допомоги, які надійшли з компетентних органів Сполучених Штатів Америки та Італійської Республіки.

Дії підозрюваних кваліфіковано п. 12 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство, вчинене за попередньою змовою групою осіб) та ч. 1 ст. 263 (незаконне зберігання зброї) КК України. Після завершення ознайомлення сторін кримінального провадження із матеріалами досудового розслідування обвинувальний акт буде передано до суду.

Нагадаємо, одіозний українофоб Олесь Бузина був розстріляний 16 квітня о 13:20  з автомобіля на вулиці Дегтярівська у Києві. У МВС уточнили, що напад скоїли двоє невідомих у масках. Пізніше голова МВС Арсен Аваков повідомив про затримання підозрюваних у вбивстві Бузини, назвавши при цьому їхні імена – Андрій Медведько і Денис Поліщук. Пізніше в цей же день був затриманий ще один підозрюваний у причетності до організації вбивства.

http://vazhlyvo.info/prokuratura-zavershyla-rozsliduvannya-vbyvstva-buzyny/
Коментарі