Порошенко нагородив орденами двох “регіоналів”, які голосували за диктаторські закони

З нагоди Дня Конституції України Президент Петро Порошенко указом № 168/2017 нагородив орденами двох колишніх депутатів з фракції “Партія Регіонів”, що голосували за диктаторські закони Януковича – Олександра Герегу і Владислава Атрошенка.

 

Олександр Герега та Владислав Атрошенко голосували за диктаторські закони 16 січня.

Герега досі депутат, нагороджений орденом «За заслуги» II ступеня, Атрошенко – мер Чернігова, нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня.

В указі сказано, що нагорода вручена “…за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм”.

Довідка: “Диктаторські закони” – пакет законів, прийнятих Верховною Радою України 16 січня 2014 року з грубим порушенням регламенту і законодавчої процедури, без використання системи «Рада» та без обговорення, а їхні тексти стали доступні тільки після того, як депутати за них проголосували.

Ці законодавчі акти обмежували права громадян, надавали органам державної влади велику свободу дій у сфері покарання учасників акцій протесту, мали на меті криміналізувати опозицію та громадянське суспільство, і як наслідок, спричинили ескалацію конфлікту на Майдані.

http://vazhlyvo.info/poroshenko-nagorodyv-ordenamy-dvoh-regionaliv-yaki-golosuvaly-za-dyktatorski-zakony/
Коментарі