Поліція затримала п’яного депута, який кричав “стаять мусара”!

В Івано-Франківську патрульна поліція затримала і забрала у відділення 29-річного жителя Яремче, депутата місцевої ради, який порушував громадський порядок

Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Івано-Франківська.

Удосвіта 25 липня на вулці Гаркуші екіпаж патрульної поліції звернув увагу на чоловіка, який порушував громадський спокій. Поліцейські вирішили поспілкуватися з невідомим, тому зупинились.

З криком “Стаять, мусара!” до службового автомобіля підбіг чоловік. Вживаючи нецензурну лайку та образи, чоловік бігав по дорозі. На вимогу припинипи правопорушення він не реагував і поводив себе зухвало. Коли чоловік спобував ударити перехожого, поліціянти його затримали.

Затриманим виявився 29-річний мешканець Яремче, депутат місцевої ради та, з його слів, учасник бойових дій. Патрульні доставили його в медзаклад для обстеження на стан алкогольного сп’яніння, а потім – до міського відділу поліції. Під час спілкування затриманий співав повстанських пісень, вживав нецензурну лайку, подавав свої пропозиції щодо покращення роботи патрульної поліції та заявив про викрадення Народним депутатом України депутата Івано-Франківської обласної ради.

 

http://vazhlyvo.info/politsiya-zatrymala-p-yanogo-deputa-yakyj-krychav-stayat-musara/
Коментарі