“Організатори блокади Донбасу працювали в повній координації з росіянами” – Гройсман

РФ хотіла підім’яти під себе все майно в окупованому Донбасі, але не могла під загрозою нових санкцій. Народні депутати, які організували блокаду Донбасу, працювали в повній координації з росіянами. 

Про це в інтерв’ю LIGA.net повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

“Я знаю наступне: те, що робили організатори блокади, вони робили в повній координації з росіянами. В цьому немає ніяких сумнівів”, – сказав він.

“За великим рахунком, чого домагалися організатори? Дати росіянам привід просто забрати все майно на непідконтрольних територіях. І зараз всі наші копалини ресурси, наше вугілля, всі наші меткомбінати працюють 100% на російську економіку. Вони самі, автори блокади, перенаправили мільярди з українського бюджету в російський бюджет. Ось що вони зробили. І у цих організаторів є конкретні прізвища “, – додав прем’єр.

На питання, хто був організатором блокади, Гройсман відповів: “Семенченко … Він організатор блокади, і я впевнений, що він діяв повністю в координації з росіянами. Це моє глибоке переконання. І, можливо, з іншими людьми”.

На уточнююче запитання, чому влада в цілому і він особисто дали можливість депутатам діяти в координації з росіянами, а не очолила цей процес, Гройсман відповів, що розробляв свої плани давно: “Ще влітку почав готувати запаси вугілля, тому отримав інформацію, що росіяни припинять поставки вугілля в Україну “.

“Насправді, у нас було дуже серйозне літо минулого року. Ви не уявляєте собі, під якими погрозами ми ввозили українське вугілля з Донбасу на неокуповану територію. Снайпери стріляли по тепловозів, підривалася залізниця. У нас була купа проблем. І в кінці -кінців ми ледве-ледве почали накопичувати вугілля “, – підкреслив Гройсман.

За його словами, РФ хотіла підім’яти під себе все майно в окупованому Донбасі, але не могла під загрозою нових санкцій.

“І вони шукали привід, як це зробити. Спочатку фізично – обстрілювали, виводили з ладу, а потім змінили тактику. Зрозуміли, що одним пострілом вб’ють двох зайців. Що у них є можливість і все забрати, і поставити під загрозу нашу енергетичну безпеку. і найголовніше – вони побачили 4,7% зростання української економіки в кінці року. Я думаю, це теж стало причиною для початку блокади. Як тільки ми виходимо на зростання, знаходяться все нові і нові приводи відкинути нас назад “, – стверджує Гройсман.

http://vazhlyvo.info/organizatory-blokady-donbasu-pratsyuvaly-v-povnij-koordynatsiyi-z-rosiyanamy-grojsman/
Коментарі