Начальника Яворівського полігону підозрюють в роботі на російські спецслужби

Служба безпеки України підозрює начальника Яворівського полігону в роботі на Головне розвідувальне управління Генерального штабу Збройних сил Росії.

Про це передає lb.ua, посилаючись на ухвалу Шевченківського районного суду міста Києва від 21 червня 2017 року.

У ній йдеться, що за клопотанням слідчого, накладено арешт на ноутбук, мобільний телефон, три DVD-диски, флешку та уривок листа паперу з написом “quarto xmail.net”, на зворотному боці надрукована фраза “наказом командира військової частини А4150 від 30.12.2015 року № 755 “. Ці речі належать підозрюваному.

У документі говориться, що підозрюваний впродовж 2015-2016 років, займаючи посаду начальника загальновійськового полігону Міжнародного центру миротворчості та безпеки (МЦМБ), військова частина А4150, на виконання завдань співробітників ГРУ РФ, здійснював збір та передачу відомостей військового характеру про діяльність центру.

“Під час дачі пояснень співробітникам СБ України про його конфіденційному співпраці з ГРУ ГШ ЗС РФ, він добровільно передав співробітникам СБУ уривок паперу з написом, ноутбук, диски і паролі до програми, а також флеш-накопичувач, з допомогою яких він здійснював зв’язок з представниками ГРУ ГШ ЗС РФ “, – сказано в рішенні суду.

Справа розслідується за ч.1 ст. 111 Кримінального кодексу (державна зрада). Наразі підозрюваний співпрацює зі слідством.

Нагадаємо, начальником Яворівського полігону з 2011 року по нинішній час є полковник Ігор Слісарчук. Про це свідчать дані сайту Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного. Яворівський військовий полігон – полігон Збройних сил України, розташований в 30 км на північний захід від Львова, на території Яворівського району Львівської області. Офіційна назва – Міжнародний центр миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.

http://vazhlyvo.info/nachalnyka-yavorivskogo-poligonu-pidozryuyut-v-roboti-na-rosijski-spetssluzhby/
Коментарі