На Донбасі затримали бойовика, який двічі воював за “ДНР” і ЗСУ

У Донецькій області співробітники поліції затримали чоловіка, який воював і на боці ЗСУ, і на боці бойовиків.

Про це повідомив начальник управління обласної поліції В’ячеслав Аброськін в Facebook.

Під час затримання 48-річний чоловік мав при собі так зване “тимчасове посвідчення військовослужбовця ДНР”, згідно з яким він з жовтня 2016 року є гранатометником “армії ДНР”.

З його слів, за два роки цей “недовоїн” двічі вступав до лав ЗСУ, і двічі – в ряди “ДНР”. “Хронологія його переходів виглядає так: ЗСУ- “ДНР” -ЗСУ- “ДНР”, – пише Аброськін.

За словами затриманого, з серпня 2015 року по серпень 2016 року, він проходив службу в одній з бригад Збройних Сил України та під час обстрілу бойовиків навіть отримав поранення. Потім він виїжджав на окуповану територію, де після лікування “працевлаштувався” на посаду гранатометника в рядах бойовиків. За “службу” у окупантів, з якими він сам недавно ще воював, отримував 15 тисяч російських рублів.

У лютому 2017 він повернувся в рідне місто Мирноград Донецької області і пішов у військкомат. Там його направили назад в “рідну” бригаду, в якій ще два місяці він воював проти бойовиків. У квітні 2017 року його демобілізували і він поїхав назад до Донецька. У Покровськ він приїхав, щоб зустрітися з коханою. Аброськін зазначив, що поліція перевірить ці свідчення, а також чи був затриманий причетний до вбивств. Зараз чоловік перебуває в СІЗО.

http://vazhlyvo.info/na-donbasi-zatrymaly-bojovyka-yakyj-dvichi-voyuvav-za-dnr-i-zsu/
Коментарі