Міністр розповів коли середня зарплата буде не менше 500 євро і зменшиться міграція

Міністр соціальної політики України Андрій Рева назвав терміни появи зарплати в півтисячі євро.

За словами урядовця, якщо в Україні середня зарплата становитиме 500 євро, то у країни різко скоротиться міграція в Польщу – повідомляє Вusinessua.

«Я вважаю, що в Україні за 2-3 роки можна при оптимістичному сценарії досягти такого результату. Ось коли в Україні середня заробітна плата становитиме 500 євро в середньому, я вважаю, що тоді ми зможемо вести розмови, щоб створювати умови для того, щоб люди залишалися в країні. Якщо ми програємо цей бій, ми втратимо кадри і втратимо майбутнє цієї країни», – сказав він.

Міністр соцполітики також зазначив, що стратегічним напрямком Мінсоцполітики України є реалізація програми гідної оплати праці. На думку урядовця, в іншій країні у громадян існує можливість знайти більш високооплачувану роботу або вимагати від роботодавця підвищення зарплати, в разі, якщо заробітна плата не влаштовує. Але така система не діє в Україні.

«Якщо ми хочемо жити цивілізовано, то люди повинні ставити такі запитання і в майбутньому. Якщо я хочу жити гідно, у мене має бути вища зарплата і повинна оплачуватися «по-білому», – підкреслив Рева, відповідаючи на запитання глядача, як можна прожити на мінімалку в нинішній час.

Також міністр вважає, що ключем до розв’язання проблем є не надання державної допомоги, а створення умов для підвищення людям заробітної плати.

http://vazhlyvo.info/ministr-rozpoviv-koly-serednya-zarplata-bude-ne-menshe-500-yevro-i-zmenshytsya-migratsiya/
Коментарі