Меркель і Макрон домовились просунути вперед Мінський процес

Вчора в Брюсселі керівники ЄС одноголосно погодилися, що в умовах саботажу Мінська з боку РФ потрібно продовжити санкції

Про це глава німецького уряду Ангела Меркель заявила після дискусій на саміті ЄС з питань зовнішньої політики, а також брюссельських переговорів з господарем Єлісейського палацу.

Меркель і президент Франції Еммануель Макрон заявили про намір просунути стагнаційний політичний процес по Донбасу, “який задовольнить Україну”.

“Ми (Німеччина та Франція, – ред.) отримали хорошу підтримку для того, щоб продовжити мінський процес і, незважаючи ні на що, зробити все можливе, щоб дійсно просунути політичний процес в дусі, який буде прийнятний для України”, – підкреслила вона.

При цьому учасники зустрічі в столиці Євросоюзу висловили жаль з приводу “занадто малих кроків” щодо врегулювання та того, що режим припинення вогню постійно порушується, що, в свою чергу, позбавляє учасників переговорів “гарної основи для продовження політичного процесу”.

Тому, пояснила канцлер, всі керівники ЄС одноголосно погодилися з тим, що повинні в цих умовах продовжити санкції проти держави-окупанта Росії.

Меркель зазначила, що вчорашні переговори – хороший стимул для “часто стомлюючої роботи”, яку Берлін і Париж проводять в нормандському форматі, і пообіцяла, що вона буде продовжена.

За словами канцлера, у неї була можливість “серйозно поговорити” з Макроном про те, як виконуються мінські угоди, а також про перспективи нормандського формату.

http://vazhlyvo.info/merkel-i-makron-domovylys-prosunuty-vpered-minskyj-protses/
Коментарі