Луценко пояснив, скільки коштують мощі Лозового

Генеральний прокурор України Юрій Луценко на засіданні регламентного комітету Ради, який розглядає зняття недоторканності з народного депутата Андрія Лозового, назвав орієнтовну ціну мощей, які присутні в його декларації.

Оскільки святі мощі внесені нардепом-радикалом Андрієм Лозовим до декларації, то коштують вони не менше 121 тис. гривень.

“Цінне майно не було оцінене в декларації. Відтак експерти фіскальної служби беруть його вартість за мінімальною ціною, при якій таке майно вноситься до декларації. Відповідно до законодавства цінне майно вноситься до декларації, якщо його вартість перевищує на цей момент 121 тис. грн. Ми не знаємо, скільки коштують картини, мощі, хрести і інші цінні предмети. Але якщо вони внесені в декларацію, то вони коштують не менше 121 тис.”, – заявив Луценко.

У відповідь Лозовий назвав святотатством оцінювати мощі.

Нагадаємо, Лозовий підозрюється в ухиленні від сплати податків на суму 1,7 млн грн. Подання на зняття недоторканності з Лозового ГПУ направило в Раду 21 червня. Досудове розслідування встановило, що Лозовой з 1 січня 2007 року до 31 грудня 2015 року “умисно ухилився від сплати податків та зборів, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів у великих розмірах”.

http://vazhlyvo.info/lutsenko-poyasnyv-skilky-koshtuyut-moshhi-lozovogo/
Коментарі