Китай закликав проявити стриманість до Північної Кореї

Президент Китаю закликав до стриманості щодо Північної Кореї в розмові з Дональдом Трампом

Про це повідомляє BBC

Вдень після того, як Пхеньян пригрозив втопити авіаносець, відбулась телефонна розмова, вже є другою між двома лідерами, так як вони зустрілися у Флориді на початку цього місяця.
Це висуває на перший план китайських побоювань, що напруженість у відносинах між США і Північною Кореєю може перерости в конфлікт.
Під час розмови,  Трамп критики войовничості Пхеньяна, повідомляє Білий дім.

У неділю державні ЗМІ повідомили, Північна Корея була «готова потопити» американський авіаносець Карл Вінсон, який США говорить повинен прибути від Корейського півострова «протягом декількох днів».
У телефонній розмові, пан Сі закликав всі сторони «зберігати стриманість і уникати дій, які збільшують напруженість», відповідно до китайського міністерством закордонних справ.
Білий дім заявив, що пан Trump «підкреслила, що дії Пхеньяна дестабілізують Корейський півострів».
Президенти обговорили про Північну Корею по телефону 12 квітня, тому що напруженість наростала. Пхеньян заявляє, що буде просуватися вперед з ракетними випробуваннями, незважаючи на попередження Дональда Трампа. Експерти також вважають, що це може бути готується до чергового ядерного випробування, всупереч резолюції ООН.

У вівторок 85-ї річниці з дня заснування Корейської народної армії і Північної Кореї раніше відзначені такі ювілеї з ракетою або ядерних випробувань.
Китай традиційно був союзником Північної Кореї, і народ з найбільшим впливом на Пхеньян. Китайський представник міністерства закордонних справ заявив, що виклик між двома лідерами є ознакою їх тісному зв’язку.

http://vazhlyvo.info/kytaj-zaklykav-proyavyty-strymanist-do-pivnichnoyi-koreyi/
Коментарі