КНДР погрожує нанести ядерний удар по Австралії

Північнокорейський МЗС запропонував Австралії “двічі подумати про наслідки”, перш ніж “сліпо слідувати” політиці США

У КНДР заявили, що готові завдати ядерного удару, якщо Австралія продовжить “сліпо слідувати лінії США”, пише ABC news.

Така заява була викликана інтерв’ю австралійського міністра закордонних справ для ABC, в якому вона зазначила про наявність загрози ядерного втручання КНДР до Австралії. За її словами така загроза “може бути зупинена міжнародною спільнотою”.

У відповідь на це північнокорейський МЗС заявив, що Австралії слід “двічі подумати про наслідки”, перш ніж “сліпо слідувати” політиці США.

“Якщо Австралія продовжить слідувати крокам США з ізоляції і придушення Північної Кореї … це буде самогубством за допомогою ядерного удару стратегічних сил Північної Кореї”, – йдеться в заяві.

Повідомляється, що раніше віце-президент США Майк Пенс в рамках свого азіатського турне відвідав Австралію. Ядерна та ракетна програми КНДР стали однією з головних тем на переговорах Пенса з лідерами країн цього регіону.

Під час візиту Пенс заявив, що мирна денукліарізація Корейського півострова досі можлива, адже Вашингтон налагоджує відносини з Пекіном.

У відповідь на це міністр оборони США Джеймс Меттіс заявив, що нещодавні погрози Північної Кореї були провокацією і в минулому вони виявлялися такими, що не заслуговують довіри.

http://vazhlyvo.info/kndr-pogrozhuye-nanesty-yadernyj-udar-po-avstraliyi/
Коментарі