Голова ДП “Бурштин України” задекларував 4 мільйони гривень готівкою

Виконуючий обов’язки директора Державного підприємства “Бурштин України” приховує свої статки

В.о. директора ДП “Бурштин України” Дмитро Тяглій не задекларував внески дружини в статутні фонди двох компаній, а саме “Інтерстом плюс” та “КСК “Прайм”.

Тяглій раніше працював Директором обробки та перевезень “Укрпошти”. Посаду виконувачого обов’язки ДП “Бурштин України” Дмитро обіймає з червня 2015 року. За останній рік він заробив 100 тисяч гривень в якості заробітної плати та 65 тисяч гривень в якості пенсії.

Незадекларований Тяглієм кінно-спортивний клуб “Прайм”, 40% акцій якого належать його дружині, знаходиться на території комунального столичного іподрома в Голосіївському районі міста Києва.

Не дивлячись на те, що ДП “Бурштин України” знаходиться в місті Рівне, все майно сім’ї знаходиться в м. Київ. Також столиця вказана в декларації як фактичне місце проживання.

ДП “Бурштин України” являється єдиним державним підприємством з повним циклом видобутку та обробки бурштину, а також його реалізацією.

Також, варто зазначити, що на одному з оперативних відео НАБУ, скандальний депутат-хабарник Борислав Розенблат зазначає, що ДП “Бурштин України” знаходиться в зоні впливу партії “Народний Фронт”

Читайте також: Після продажу російським олігархом Абрамовичем “Сухої балки”, підприємству були відновлені ліцензії на користування надрами 

http://vazhlyvo.info/golova-dp-burshtyn-ukrayiny-zadeklaruvav-4-miljony-gryven-gotivkoyu/
Коментарі