Бойовики розбігаються з бандформувань Донбасу – розвідка

Через “неукомплектованість” бандформувань їх ватажки намагаються привернути до терористичної діяльності жителів окупованих районів

Бойовики російсько-терористичних військ, незадоволені низьким рівнем грошового забезпечення та зневажливим ставленням з боку кадрових військових РФ, подають “рапорти на дострокове розірвання контрактів”. У тому випадку, якщо ватажки так звані рапорти не розглядають, терористи самовільно залишають ряди незаконних збройних формувань, повідомляє в Facebook Головне управління розвідки Міноборони.
Через “неукомплектованість” бандформувань їх ватажки намагаються привернути до терористичної діяльності жителів окупованих районів. Для цього структури бойовиків під приводом “можливого введення воєнного стану” збирають особисті дані колишніх військовослужбовців і цивільних.
За інформацією ГУР, для “проведення перевірки і запобігання фактам” злочинів терористів проти мирних жителів ОРДО вчора, 3 червня, в розташування одного з бандформувань прибули члени терористичних структур МГБ і МВС ДНР.

Читайте також: Кримінальні угруповання окупованого Донбасу на порозі війни

2 червня 2017 року розвідка повідомляла, що на передових позиціях гібридних російських військ в ОРДО згоріли дві одиниці бронетехніки.

http://vazhlyvo.info/bojovyky-rozbigayutsya-z-bandformuvan-donbasu-rozvidka/
Коментарі