Арешт нацгвардійця Марківа ініціював італійський депутат, що їздив на окуповані території

До затримання в Італії бійця Нацгвардії Віталія Марківа причетний італійський політик Мауріціо Марроне, який співпрацює з терористами “ДНР” і “ЛНР”.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

За інформацією видання, саме Марроне є організатором доносу на українського військовослужбовця.

Марроне є муніципальним депутатом провінції П’ємонт, а також членом регіонального парламенту від націоналістичної партії “Брати Італії”. Він був ініціатором відкриття представництва терористичної організації “ДНР” в Турині (Італія), однак дана проросійська акція зазнала фіаско.

Марроне двічі відвідував підконтрольну бойовикам “ДНР” і “ЛНР” територію. Україна ввела проти нього санкції, і заборонила в’їзд на свою територію. За порушення державного кордону України і підтримку агресивної політики РФ проти України, Марроне занесений в “чистилище” сайту Миротворець.

Нагадаємо, Віталія Марківа, громадянина України та Італії, затримали 1 липня в аеропорту Болоньї. Його звинувачують у причетності до вбивства на Донбасі у 2014-му італійського фотографа Андреа Роккеллі. Той разом із перекладачем, не узгодивши ні з ким свою поїздку в “сіру зону”, загинув внаслідок мінометного обстрілу під Слов’янськом.

Звинувачення проти Марківа ґрунтуються на показах двох італійських журналістів і доказова база італійського слідства виглядає доволі слабкою, так як у травні 2014, коли загинув Роккеллі, Марків перебував на горі Карачун. Ряд діячів назвали справу політично вмотивованою і сфабрикованою російськими спецслужбами.

http://vazhlyvo.info/aresht-natsgvardijtsya-markiva-initsiyuvav-italijskyj-deputat-shho-yizdyv-na-okupovani-terytoriyi/
Коментарі