Активісти встановили Антикорупційний блокпост під Кабміном

“Антикорупційний блокпост” розпочав безстрокову акцію під Кабінет Міністрів України та Державною службою Державна служба геології та надр України.

Про це повідомляє громадська організація “Антикорупційний блокпост” на своїй сторінці в фейсбук.

Активісти заявляють про численні порушення керівництвом Держгеонадр норм чинного законодавства, їх не впускають на відкриті засідання журналістів та громадськість. Велика кількість охорони на вході, яку не відомо хто оплачує.

“Наша громадська організація вже не один рік займається моніторингом роботи Державної служби геології та надр, і ми уже неодноразово інформували суспільство із ситуацією, яка склалась довкола служби. Нам не зрозуміло чому нове керівництво в особі т.в.о. голови Олега Кирилюка забарикадували центральний орган виконавчої влади і не впускають на відкриті засідання журналістів та громадськість. Нас не чують, ми змушені вийти на вулицю” – йдеться в повідомленні.

Свої вимоги представники громадськості висунули і до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, який в кінці травня призначив тимчасово виконуючим обов’язки голови Державної служби геології та надр України.

1.Створення прозорої Громадської Ради при Державній службі геології та надр з залученням представників громадськості та ЗМІ відповідно до № 996 постанови КМУ.

2.Оголошення відкритого і прозорого конкурсу на заміщення Голови Державної служби геології та надр. (очільника служби не має уже 2,5 роки)

3.Очищення влади від колишніх членів партії Регіонів, яким є Кирилюк О.В.

4.Перевірити компетентність та законність охоронної фірми, котра здійснює охоронну Державної служби геології та надр.

5.Вільний доступ громадськості на засідання, аукціони, конкурси, тендери в Державній службі геології та надр України.

6.Звільнення чиновників Держгеонадр Томіленка А.В. та Андріїва Ю.В. з займаних посад, тому що вони порушили 996 постанову Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики

Читайте також: При Державній службі геології та надр хочуть створити фейкову Громадську Раду

"Антикорупційний блокпост" розпочав безстрокову акцію під Кабінет Міністрів України та Державною службою Державна служба…

Опубліковано Антикорупційний блокпост 14 серпня 2017 р.

Примітно те, що очільник голови Держгеонадр Олег Кирилюк є колишнім членом Партії Регіонів у Житомирі. Раніше очолював Житомирське відділення Державної архітектурно-будівельної інспекції. Запам’ятався місцевим жителям скандалом довкола будівництва магазину АТБ, проти якого виступила громада міста.

 

http://vazhlyvo.info/aktyvisty-vstanovyly-antykoruptsijnyj-blokpost-pid-kabminom/
Коментарі